The Charitable Foundation was established in June 2022 on the initiative of the Ukrainian Chamber of Commerce and Industry, domestic and foreign companies and NGorganizations.
Our main goal is to support children, women and old people from occupied and combat territories of Ukraine in their integration into a peaceful social life and give them an opportunity to build their future.
got our support
implemented
supported us
" Хочу висловити щирі слова подяки організаторам, волонтерам та всім іншим, хто подарував нашим дітям незабутню пригоду - чудовий відпочинок у мальовничому куточку нашої країни, де вони почали знову щиро посміхатися та радіти життю, спілкуватися і заводити нових друзів. Команда просто - супер! Дякуємо і сподіваємося на нові зустрічі! "
Десятки дітей з Бахмута, Краматорська, Миколаївщини та Сумщини проходять реабілітацію на Закарпатті Сьогодні
Read moreДіти з деокупованих районів розпочали реабілітацію на закарпатті Через війну тисячі українських дітей
Read moreSupport the Program Due to russian aggression against Ukraine, more 4 mln Ukrainian
Read moreРазом з Україною – разом до перемоги 24 лютого 2022 року життя всіх
Read more